Болка
Лекарствени продукти при болка от различен произход!
НУРОФЕН ЕКСПРЕС ФОРТЕ КОМПАКТ 400 мг х 10 капсули | NUROFEN EXPRESS FORTE Reckitt Benckiser Healthcare
Nurofen Express Forte Compact 400 mg капсули съдържат ибупрофен в течна форма, осигуряваща по-бързо облекчение на болката в сравнение със стандартните таблетки. Тази по-нова форма на продукта е с по-малки капсули, удобни за преглъщане. Подходящи са за лечение на лека до умерена болка, като главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни и ставни болки, както и за намаляване на висока температура и симптоми на настинка и грип. Капсулите са лесни за преглъщане и подходящи за възрастни и юноши над 12 години.
✔ В наличност/ На склад
НУРОФЕН ЕКСПРЕС ФОРТЕ КОМПАКТ 400 мг х 20 капсули | NUROFEN EXPRESS FORTE Reckitt Benckiser Healthcare
Nurofen Express Forte Compact 400 mg капсули съдържат ибупрофен в течна форма, осигуряваща по-бързо облекчение на болката в сравнение със стандартните таблетки. Тази по-нова форма на продукта е с по-малки капсули, удобни за преглъщане. Подходящи са за лечение на лека до умерена болка, като главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни и ставни болки, както и за намаляване на висока температура и симптоми на настинка и грип. Капсулите са лесни за преглъщане и подходящи за възрастни и юноши над 12 години.
✔ В наличност/ На склад
УПСАРИН Ц х 20 разтворими таблетки UPSA | Upsarin C (ацетилсалицилова киселина + витамин Ц)
Upsarin съдържа ацетилсалицилова киселина 500 mg и Витамин C 330mg и се използва за облекчаване на болка, понижаване на температурата и като противовъзпалително средство. Подходящ е за лечение на главоболие, мускулни и ставни болки, зъбобол, както и при повишена температура, свързана с грип и настинки.
✔ В наличност/ На склад
СОЛПАДЕИН х 24 разтворими таблетки (при болка) GLAXO
Solpadeine разтворими таблетки е комбиниран лекарствен продукт, съдържащ парацетамол, кодеин и кофеин. Използва се за облекчаване на умерена болка като главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни болки и симптоми на настинка и грип, когато обикновените болкоуспокояващи не са достатъчно ефективни. Таблетките се разтварят в чаша вода, осигурявайки бързо действие.
✔ В наличност/ На склад
Масло от японска мента на капки х 30 мл при болка, настинка и гадене БИОФОРМ | Bioform
Известно със своите болкоуспокояващи, освежаващи и ободряващи свойства, това етерично масло е подходящо за облекчаване на различни състояния. При настинка или грип, вдишването на парите от 1-2 капки, добавени в чаша топла вода или дифузер, може да облекчи симптомите. При гадене се препоръчва прием на 1 капка масло, разтворена в малко количество вода, на всеки два часа. Освен това, маслото от японска мента може да се използва за облекчаване на главоболие, мускулни болки и храносмилателни неразположения. Важно е да се спазват препоръчаните дози и да се консултирате със специалист преди употреба, особено при бременност, кърмене или наличие на хронични заболявания.
✔ В наличност/ На склад
ИБУТОП Крем при ставни и мускулни болки х 100 мл НАТУРПРОДУКТ | NATURPRODUKT Ibutop ( ибупрофен )
✔ В наличност/ На склад
ИБУТОП Крем при ставни и мускулни болки х 50 мл НАТУРПРОДУКТ | NATURPRODUKT Ibutop ( ибупрофен )
✔ В наличност/ На склад
ИБУТОП Гел при ставни и мускулни болки х 50 мл НАТУРПРОДУКТ | NATURPRODUKT Ibutop ( ибупрофен )
✔ В наличност/ На склад
АЛИФЛУЗИН 500/200/4 мг х 10 сашета НАТУРПРОДУКТ | NATURPRODUKT Alifluzin
✔ В наличност/ На склад
АЛИФЛУЗИН 500/200/4 мг х 10 ефервесцентни таблетки НАТУРПРОДУКТ | NATURPRODUKT Alifluzin
✔ В наличност/ На склад